| Gb_Matei_1997 a întrebat:

Am un micro card Sd. Si nu mai merge. încerc sa-l formatez dar nimic. Ca sa-l activez nu pot. imi spune ca cardul e gol. Nu stiti cum pot sa-l fac?

4 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Sa stricat poti sa il arunci cu multa scarba

| bustamante a răspuns:

Daca ai ceva important pe el si inca da sa citeasca atunci cand il introduci in slotul SD se mai poate recupera 10 % din informatia pe care o ai. Cum? Ma contactezi si daca esti din Dambovita vi la mine.

| manuemanoil a răspuns:

Am patit.o si eu, nu mai ai ce face cu el, s-a stricat placa lui. Arunca-l la ghena.

| Bogdan027 a răspuns:

Uite ceva de genu am patit si eu tot ce trebuie sa faci este sa-ti pui cardul in telefon il conectezi prin usb la un laptop sau calculator si dupa
o sa iti spuna ceva gen ca sa detectat in telefon cardul stricat si o sa-ti apara ceva daca vrei sa-l repari eu asa am facut si acum il am in telefon, daca zici ca iti spune ca este gol nu e stricat. Sper ca te-am ajutat