| Daviphi a întrebat:

Am un monitor Samsung P2370h pe care vreau sa-l conectez la un laptop Hp G7 1131sf cu o mufa HDMI- DVI. hdmi vine la laptop si dvi la monitor. Problema e ca nu reusesc sa fac sa mearga. Monitorul ramane negru. Ce e de facut?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Apasa pe start, cauta control panel, du-te acolo si cauta placa video, da dublu click acolo si cauta pana gasesti clone display sau ceva de genul, eu asa fac cu televizorul LCD