| Laver_Edi_1997 a întrebat:

Am un mouse Redragon Mammoth 16000DPI si el are culori programabile. Dar doar cate o culoare pe tot mouseul, ori verde ori rosu etc etc sunt multe culori. In soft nu este asa ceva, as dori sa se schimbe culorile singure fara sa apas eu pe un buton de la mouse sa schimb culorea. Aveti o idee cum as putea face?

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Salut! Nu poti sa faci nimic. Prin reprogramare se poate face, prin schimbarea intregului circuit ceea ce nu merita sau ai putea adauga o placuta cu un microcontroler special programat si asta numai daca iti permite locul in mouse si ai cunostinte in electronica.