| Alexandru390 a întrebat:

Acest mouse are culori rgb? Sau ceva de genul? Pot să îi schimb culorile cum vreau?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Are RGB, dar nu pot fi setate manual cum vrei tu (cel putin nu zice nimic despre asta nici pe site-ul producatorului nici pe Altex). Nu vad sa aiba nici software de unde sa setezi.

Deci presupun ca culorile se schimba automat, nu prea cred ca poti sa le faci sa se schimbe cum vrei.

Ah, acelasi produs e disponibil si la PC Garage la un pret mai mic daca te intereseaza.

| Alexandru390 explică (pentru PainTech):

Mulțumesc frumos! Sper ca culorile să se schimbe automat.

| AnonimMareMareMare a răspuns (pentru Alexandru390):

Atata timp cat este RGB neaparat trebuie sa fie afisate toate, deci nu poate sta doar una singura. cu siguranta se vor vedea mai multe.

| Alexandru390 explică (pentru AnonimMareMareMare):

Ok. Am înțeles. Mersi mult pentru informațiewinking

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

DA, orice mouz cu, culori are un soft cu care faci, ce vrei cu, culorili alea
totul e sa gasesti software-ul, daca nu l-ai primit cand ai cumparat mouzu'