| anonim_4396 a întrebat:

Am un mouse wireless si am o problema, cand il bag usb-ul acela in laptop, windowsul il citeste, cand pornesc mouseul clipeste normal cum ar trebui, dar dupa zici ca e mort, nu clipeste nimic, nicio comanda, nici butonul dpi nici rotita, am incercat pe cele 3 sloturi disponibile usb și nimic, dar alte dispozitive pe usb merg struna, driverele sunt in regula, mouseul nu are nici macar o luna, ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Cel mai probabil este defect, sau poate acel usb( dongle) nu este cel asociat cu mouse ul tau.

| Wr3nch a răspuns:

Are baterii noi sau a venit cu ele?

| alexxxjdjdb a răspuns (pentru Wr3nch):

A venit cu ele, dar am incercat cu altele si la fel face