| thekidno1 a întrebat:

Salut.
Am un mp4 e-boda live attitude, si nu pot intra pe el,
Cand dau sa intru pe el zice please insert disk into...
De incarcat se incarca bateria cand il conectez la pc.
Vedeti mai multe in imagine.
Ofer si funda.
http://img90.imageshack.us/img90/3401/photoap.jpg

4 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Incearca sa bagi cd`ul in pc, cand vrei sa intri in mp4, pentru ca observ ca nu ti-l recunoaste fara Cd.

| thekidno1 explică (pentru YoBuDy):

Problema e ca si pe laptop, pe care am win 7 nu merge.Nu are driver, pe cd este doar un program de conversie si manualul de instructiuni.

| YoBuDy a răspuns (pentru thekidno1):

Cand il bagi mp4-ul vezi in dreapta jos daca iti arata ca l-a instalat cum trebuie ceva gen: Driver was installed succesfuly sau nu Was not installed succesfully, daca zice "was not" de aia nu ti-l gaseste cand intri in my computer.

| thekidno1 explică (pentru YoBuDy):

Din pacate am facut si asta.Scrie si spune ca e instalat si pregatit pentru a fi utilizat.