| gebeleizis a întrebat:

Salut,am un netbook packard bell dot s si de cateva zile a inceput sa faca un zgomot ca de imprimanta la ventilator..asta se intampla doar cand intru intr-un joc sau vad un film

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

De cand nu a fost curatat de praf. daca esti sigur ca este in zona ventilatorului inseamna ca ai praf sau ventilatorul nu mai functioneaza corect. daca auzi un carait inseamna ca ai o problema cu hdd-ul..recomandat este sa mergi la un service IT