| DinuSorin a întrebat:

Salut am un Nokia 2310 si nu pot trimite mesaje. Centrul de mesaje este corect am incercat si resetare la setarile initiale...Alte ideei?

3 răspunsuri:
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Mi s-a intamplat si mie acelasi lucru tot la telefon Nokia si m-am dus cu el la Vodafone si mi l-a facut acum pot trimite mesaje. Poti incerca si tu! Sper sa-ti rezolvi problema cat mai curand!

| LucianNitescu a răspuns:

Bai eu am gasit raspunsul in fisieru asta word dar am dat skip ad de vreo 15-20 de ori... http://q.gs/1lV8L... nu mai stiu exact ca am vandut telefonul de curand dar oricum este ceva simplu

| DinuSorin explică (pentru LucianNitescu):

Lucian link`ul nu este functionabilhappy