| Ciompârla a întrebat:

Am un iphone 4 si nu pot trimite mesaje de pe el, dar pot suna si primi mesaje si apeluri. Ce pot sa fac ca sa pot trimite iar mesaje? Am incercat cu centrul de servicii dar nimic...
Multumesc.

4 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

In cel mai rau caz incearca o resoftoatare, pana una alta, sterge toate mesajele existente, poate ai incarcat imboxu.

| Ciompârla explică (pentru IancuSilviu):

Trebuie neaparat sa le sterg pe toate? Sau fiecare contact are o limita de mesaje?

| Cossy11 a răspuns:

Am patit si eu tot asa numai ca un 4S... Resofteaza-l si daca nu merge nici asa schimba-i cartela sigur asta-i problema...eu asa am facut. Funda?

| Ciompârla explică (pentru Cossy11):

I-am mai schimbat cartela acum o saptamana. Cel putin...