| Jok a întrebat:

Salut am un Nokia Ash 201 şi de vreo 2 -3 luni numai merge când il deschid maxim 10 secunde durează să meargă bine iar după se blochează să meargă iar bine trebuie să-l resetez iar sa-i scot bateria şi să i-o bag la loc Ce aş putea face nu am umblat deloc la soft sau altceva.

Şi mai am un LG T385 black, dar am display-ul spart, se poate schimba? big grin
Iar la Ash 201 ce-i pot face, pot apăsa pe diferite butoane si să intru in meniul lui? Va rog ajutaţi-mă mult. puppy dog eyes

1 răspuns:
| InnaNina a răspuns:

Pai daca nu merge sa il resetezi du-te la un reparator de telefoane sau de unde ai cumparat telefonul si te poate el sa te ajute mai mult.si cu LG ul la fel