| Avasilichioaei_Denis_1990 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, Nokia Lumia 520. De ieri dimineata, fara sa ii fac nimic, nu pot sa apas pe butonul de on/off. mereu ca sa il deschis trebuie sa ii scot bateria iar abia dupa pot apasa o data pe butonul on ca sa il deschid, iar azi imi arata datasi ora gresit, iar cand intram pe facebook la toate postarile imi arata ca sunt postate ``acum cateva secunde``. Chiar habar nu am ce pot sa ii fac. Nu inteleg de ce face asa... Puteti sa ma ajutati? Ati patit si voi vreodata asa ca mine? Multumesc! Astept raspuns.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca data si ora sunt cele de la fabricatie, atunci inseamna ca bateria cau care functioneaza ceasul intern a fost intrerupt. Poate foloseste insusi bateria mare a telefonului, iar daca l-ai scos...
N-am inteles, cum il poti deschide cu bateria scoasa :O

| Avasilichioaei_Denis_1990 explică (pentru Bula):

Scot si pun bateria la loc, iar dupa il pot deschide