| CranK71 a întrebat:

Hei salut! am un Nokia 5800 si se blocheaza de fiecare data cand vreau sa intru in meniu adica nici macar sa il sting nu merge decat sa-i scot bateria. In fine cred ca e de la soft daca va pricepeti ziceti-mi si mie daca chiar este de la soft, si daca da cum il pot schimba?

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

E softul dus, trebuie resoftat. La un service du-te cu el, sau daca ai garantie la el, du-te cu el la firma de unde l-ai cumparat