| SnowStaR a întrebat:

Salut,am un Nokia Lumia 610 si as dori sa bag muzica,imagini,video de pe Pc pe telefon. Problema e ca am un Pc foarte slab, are 512 ram si nu pot baga muzica si imagini cu Zune deoarece imi trebuie minim 1 GB Ram, stiti alta metoda? Dau Funda+Vot. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bagi un cablu de date de la telefon la pc, numerge sa dai copy paste la ce vrei in pc? Nu vede telefonul ca unitate in pc?

| SnowStaR explică (pentru anonim_4396):

Nu,tocmai de asta spun sad

| PriMka a răspuns:

Nu o sa poti adauga muzica fara zune, fiidca modelele pe baza Windows sunt ca si modelele pe baza ios, cu asta spun ca numai prin zune, PC nu vede ca unitate de flash..., dar ca sa adaugi poti sa pleci la un internet club cu tel. si cu cablu si sa incerci sa incarci programa data si sa-ti arunci toata muzica necesara