| madalina_7960 a întrebat:

Am o problema cu telu meu mi-am schimbat tema de la tel lg kp 500 si cand l-am deschis imi aparea ecranu negru dar cand apas pe butoane imi intra si se vede ce pot face, va rog am urgenta nevoie de ajutor

4 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Vad ca "te-a mancat" sa iti instalezi o tema pe kp500, sincer si eu am pus teme pe un LG kp500... dar am facut back-up inainte, pentru ca temele facute de cine stie cine, contin multe bug-uri, e destul de complicat cu temele la gunoiele astea de LG-uri. Daca nu ai un back-up cu teme originala, trebuie resoftat.Si scrie si tu in "limba romana" asta in primul rand, apoi precizeaza cu ce ai pus teme, ce program ai folosit?

| victoreanu a răspuns:

Probelema?
telu?
ecranu?
iti intra?

Problema nu cred ca este telefonul. Limba romana este marea ta problema. Chiar ai nevoie urgenta de ajutor.

| Bianqita a răspuns:

Am si eu acest model de telefon si iti spun sigur ca, ca sa nu ai probleme cu el, ar trebui sa mergi cu el la un dealer sa iti umble prin soft.Trebuie sa iti stearga un fisier si gata...Iti poti instala teme.Bineinteles ca poti face chestia asta si acasa, dar nu ai garantia ca iti va mai functiona dupa.Cred ca mai bine ii dai unu dealer cativa banuti ca sa te poti bucura pe deplin de temele alese. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandarea mea este sa instalezi alta tema si sa vezi daca merge daca nu incearca sa faci un update la firmware sau bagai tema originala daca nu merge si asa big grin Du-te la cineva specializat in acest domeniu