| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Am un PC esteputin mai vechi si dintr-un timp,cand il pornesc imi apare o poza apoi porneste normal.Daca vreau sa continuie trebuie sa apas ENTER apoi porneste.Daca intru pe internet pagini gen Facebook,Mail,Youtube nu merg pur si simplu imi da error dar alte pagini merg si cand intru pe net nu merge.Daca vreau sa ma loghez pe Yahoo imi da troubleshoot. Apoi, de EX daca pornesc CounterStrikemerge bine pana cand se blocheaza, imi da bluescreen apoi ma trimite in BIOS.Ce sa-i fac. Poate are o piesa arsa sau ceva.Sincer mi-am reinstalat Windowsul si mai rau merge.Are lagg cand apare imaginea neagra si cand se incarca Windowsul.CE SA_I FAC?!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e de la windows acum..Ai avut un virus care ti-a defectat placa video, procesor...Du-l la cineva.

5 răspunsuri:
| ChrystianSandu a răspuns:

Blue Screen of Dead, sau BSOD este modul in care intra Windows-ul, atunci cand este supraincarcat si poate stearga informatia. Oricum, mergi la colindat si cumpara unul nou.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru ChrystianSandu):

Nuti fa griji frate deja Pc-ul nou e pe drumwinking

| ChrystianSandu a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Nu-ti.

| cornelut a răspuns:

Schimbati placa video si procesorul

| CinevaNou a răspuns (pentru cornelut):

Mai repede ia alt pc rolling on the floor