| Scalax a întrebat:

Salut, am un pc Hp Elite 8200 Sff, pana acum n-am avut vreo problema cu ea, o am de o luna dar am curatat in camera, am deconectat cablurile si cand sa le montez inapoi, nu mai dadea imagine si parca turba laughing coolerul de la sursa merge la maxim si cand ii pun cablul de alimentare porneste fara sa ii apas butonul de power. Niciun bec nu se mai aprinde pe ea, nimic... Va las cu un video cu pcul, sunt putin cam dezamagit de acest pc, sper ca ma puteti ajuta. Dau funda! https://youtu.be/DHb3IJjuMjA

1 răspuns:
| DaniTIRB a răspuns:

Dupa 3 ani, sper ca ti-ai rezolvat problema. Aceste probleme par a fi de la sursa. Indiferent daca sursa e sau nu de vina, recomand sa schimbi sursa cu una cu 80+ Rating.