| ICombative a întrebat:

Buna,de curand pc-ul meu nu vrea sa mai porneasca,apas pe butonul power si nicio reactie, toate cablurile au fost puse cum trebuie, sursa a fost probata pe alt pc, ramii si placa video la fel,dar nu stiu de ce nu porneste coolerul macar, cand apas sa porneasca pc-ul nu se intampla absolut nimic, pls help me

4 răspunsuri:
| Claucs a răspuns:

rolling on the floor ai verificat butonul de power?
Vezi, poate s-a rupt vreun cablu.

| ICombative explică (pentru Claucs):

Inainte mergea pc-ul si nu am modificat nicio mufa de la power si de rupt m-am uitat acum si sunt cum trebuie

| Claucs a răspuns:

Monitorul este aprins?

| ICombative explică (pentru Claucs):

Da,dar unitatea nu porneste deloc si am testat sursa si merge