| Claudiu_Sirbu_1995 a întrebat:

am un procesor amd athlon II x3 3.2 Mhz.si mi se misca foarte greu de la un timp de vrene si am observat ca cel de-al treilea nucleu sta cel putin in 40% pe cand celelalte 2 in 4 % asta in timp ce folosesc doar skype.cand intru in fifa sare in 100%.ce sa fac? mentionez ca i.am schimbat si pasta si coolerul, dar coolerul este un am2 si l.am pus pe suport am 3..va rog foarte mult.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Probabil mai ai cateva programe de care nu stii si mananca din resurse. Atentie

Si in fifa 100%? Vezi ca ceva nu e bine. Sa nu ai un virus. Verifica in bios si la ce voltaj sta procesorul.