| anonim_4396 a întrebat:

Am un procesor AMD Athlon XP 2500+ cu capacitate de overclocking de pana la 3200+. Vreau sa-mi achizitionez un cooler destul de bun incat sa raceasca procesorul overclockat la 3200+. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

O sa crape de la overclock singurele procesoare capabile de overclock sunt intelurile i5 sandy bridge sunt special facute pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e racit cum trebuie, cum sa crape? in plus, am citit eu undeva ca face un overclocking excelent.:p