| Retardatus9000 a întrebat:

Salut
Am un processor intel(R) celeron(R) si sistemul de operare windows xp pro sp3
dati-mi un link cu driverul pentru placa de internet pentru acest procesor care sa functioneze pe windows xp pro sp3
Eu am driverul de retea si mergea cand aveam windows7 si cred ca e pentru win7
Sau o solutie de a face internetul sa functioneze plss am instalat si driverul ala si vam zis ca nu merge imi apare semnul exclamari pe iconita de retea stiti,, no local arena conection"
dati-mi o solutie sau un link cu driverul de retea pentru procesor intel(R) celeron(R) - windows xp pro sp3

Funda la raspunsul care functioneaza promit.

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

Du-te pe http://www.byetsoft.com/tutoriale/907/probleme-cu-driver-ul-de-sunet.html si citeste comentariile vezi cas multe dar de acolo poti oferi informatia necsara care ii trebuie adminului pentru ati putea da driverul pentru placa ta de retea, pentru ca nu se ia dupa procesor sau ce ai mai scris tu sus.