| Anghel_Alex_1990 a întrebat:

am un laptop HP 250 si cand il bag in sleep si il deschid se conecteaza la wi-fi dar nu merge internetul si imi apare langa iconita de wifi semnul exclamari iar singura metoda sa isi revina e sa ii dau restart si dureaza cam mult pe windows 10. m-a puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

Ai putea da restart la router... Si eu am problema asta, rar, dar o am, la Acer. Tin sa cred ca e de la router. Nu stiu sigur, incearca si vezi ce zice. happy