| Skett a întrebat:

Salut,
am un PS3 Fat de la sony modat 3.55 kcmw si vreau si eu sa stiu cum pot instala hocuri pe el. Am incercat cu multiMAN dar nimica dadea eroare la PGK si am mai incercat cu ps3 ftp server dar tot asanu mergea faza cu IP si ma intrebam daca ma poate ajuta cineva

2 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Sall daca vrei ia id-ul meu si iti zic cum se face""" silviu. pustiu23""""bine,,ca oricum ma plictisesc,, si dupaceea imi dai si o fundiȚa!

| Skett explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Am incercat dar spune ca nu e adresa vbuna. baga-ma tu pe mine sketttalk@ymail.com... pune si @ymail.com ca mai am unu @yahoo.com da n-am mai intrat pe el