| mihai1234r5678 a întrebat:

Am un PSP 3004 cod 8D. Acesta nu se deschide de ceva timp. Atunci cand sa-l deschid se aprinde becul verde si atat, numai ca zilele trecuta am mai incercat si acel bec verde se inchidea se deschidea intr-un cuvand licureabig grin. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| CristinasiVlad a răspuns:

Buna!
Si eu am psp. Dar nu am patit asa ceva. Probabil, ti s-a defectat. Iti recomand sa mergi cu el la un "doctor" de aparate electrice. si vei afla problema acestuia.
Sper ca te-am ajutat