| sWamP1993 a întrebat:

Am un rooter D-Link si un telefon BlackBerry 8520 si caut reteaua wirles cu telefonul, o gasesc si dau conectare in acel moment imi scrie ca este o conexiune securizata si ca trebuie sa bag in rooter un cod generat de telefon, telefonul genereaza codul iar eu nu stiu cu sa-l bag in rooter! Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Verde24 a răspuns:

Poate este invers, nu iti cere sa bagi un cod pe telefon? Codul acela il gasesti pe router daca te uiti cu atentie