| Al3xXx_1728 a întrebat:

Am un router Vodafone Station 2 model: SGH 1500

As vrea sa stiu daca il pot utiliza cu o retea de internet locala (fibra)

Am incercat sa il conectez, l-am resetat, dar nu gasesc unde as putea sa ii fac configuratia

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Deci daca ai internet de la rds routerul respectiv ar trebui sa suporte conexiunile pppoe, ceea ce routerul tau nu suporta. Ca sa ai acces la configuratia routerului scrie in bara de adresa a browserului ip asta: 192.168.1.1 dupa care dai enter.