| ThatsMethod a întrebat:

Am un router wireless. Astăzi nu a fost internet, până la ora 19. Deschid calculatorul, am internet pe calculator. Dar când vreau să mă conectez pe telefon, nu-mi găsește rețeaua. Soluții? Mulțumesc, fundă!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| timeOUT a răspuns:

Un restart la router, daca nu merge, sterge vechea configurare, si fa una noua. Daca nu te descurci poti cere ajutor celor care iti furnizeaza internetul la relatiii cu clientii, sigur te vor ajuta.

| DespreHostel a răspuns:

Fa update la soft-ul telefonuluiwinking