| Just4boy a întrebat:

Salut, am un S2 Plus si i-am facut update-ul de android 4.2.2 de curand si nu prea sunt multumit de el si as vrea sa-l pun tot pe cel stock 4.1.2. Am intrat pe SamMobile si nu au versiunea 4.1.2 pentru Romania. Are ceva daca pun o versiune din alta tara?
Are limba romana?

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nu e nici o problema!
Dar pe viitor nu va mai jucati cu update-urile astea ca nu e de joaca...
Crezi ca cel care a fabricat telefonul sau tableta vroia ca tu sa ii dai update!? NU!
succes! funda?