| Nutzu91 a întrebat:

...cine imi poate da si mie un link de unde sa descarc Android(nu conteaza versiunea 4.1.2 4.3 etc.) pentru galaxy s3, eu l-am luat la liber de la eMAG, liber de retea, si am instalat cu odin ceva de pe sammobile si acum nu mai pot face update nici automat de pe el nici kies, nici ota...si ma enerveaza vreau android-ul stock pe care il aveam. Ar mai fi si varianta ca cineva care are galaxy s3 nemodificat sa imi zica versiunea banda de baza I9300XX***** ca sa mi-o descarc si eu pls
Funda :*

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Xda-developers.com
cauta la sectiunea dedicata S3-ului si gasesti zeci de ROM-uri compatibile.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Uita-te in setarile telefonului la informatii despre telefon si dai la actualizare android

| Nutzu91 explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Mda mersi mult ....crezi ca nu am incercat asta si m-am apucat de nebun sa imi pun alte ROM-uri cu Odin laughing?