| Patru_Marian_Irinel_1990 a întrebat:

am un Samsung galaxy a5 2016...
azi cand am iesit afara telefonul a functionat vreo ora, cred, ultima data il verificasem afara si nu il mai folosisem jumatate de ora, dupa ce am intrat in casa nu se mai aprindea chiar daca i-am conectat chargerul...
Habar nu am ce sa ii fac...
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza diferentei mari de temperatura. La service cu el.

| Iunix a răspuns:

Cred că a făcut condens şi s-a ars. Adică, din cauza diferențelor mari de temperatură s-a format vapori de apă în telefon.

| AAnonimgirl33 a răspuns:

E posibil sa fie din cauza schimbării temperaturii dintr-o data.