| Danciu_Andreea_1993 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Galaxy Fit si am o problema.Mi-a tot incercat cineva desenul de deblocare si a reusit sa blocheze telefonul.Pot doar sa raspund apelurilor,imi cere contul meu de Google, dupa ce il introduc nu merge.Am incercat si cu alt cont. Daca ma puteti ajuta cu ceva va rog mult

6 răspunsuri:
| XpLoD_6585 a răspuns:

Am si eu acelasi model de telefon si am avut aceeasi problema cu contul de Gmail. Am creat un alt cont de Gmail direct de pe telefon (pe care nu-l folosesc decat pentru telefon) si dupa a mers, incearca si tu.

| VladPetcu a răspuns (pentru XpLoD_6585):

Yo am fost primul asa vr fundita mea laughinglaughing

| VladPetcu a răspuns:

Da cand ti-ai facut contul pe android ai bagat un cont de gmail si o parola acele date trebuiesc bagate. Daca nu merge nici asa trebuie sa mergi cu telefonul de unde la-i luat si sa il schimbi.

| unknownn a răspuns (pentru VladPetcu):

Da da, vezi sa nu ti-l schimbelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| George007 a răspuns:

Ma frate am si eu galaxi fit ca al tau, si nu merge sa bag glamil si parola ca e blocat. Pe ce site trebuie sa imi fac cont? S'au da'mi tu o adrea de gmail care nu o folosesti si o parola sa mi'l deblochez, si eu si apoi poti sa ii schimbi parola..pls ajuta'mabig grin