| GabrielitoXTR a întrebat:

Salut am un Samsung Galaxy Gio si cand dau Golire Memorie la RAM dupa 5-6-7 secunde se umple iar pe la 200 si dau iar golire si imi spune ca sunt 10-18 aplicatii arpinse
Ce sa fac sa nu se mai aprinda aplicatii fara sa fac eu cv?
FUNDA!big grin

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai mai dezinstaleaza din aplicatiile pe care le ai cu pornire automata, gen messenger, email, facebook etc.

| GabrielitoXTR explică:

Astea se activeaza? pai da dar nu e logic ca imi zice ca peste 15-18 uneori si nu cred ca am instalat atatea aplicatii ca l-am resetat de curand