| Andrew19 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy Mini 2 si am incercat sa descarc aplicatii de pe pc pe smartphone prin mufa USB am intrat pe google play si cand dau la my apps imi arata ca le am instalate si de fapt cand ma uit pe smartphone nu le pot gasi, ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta in Manager Aplicatii din telefon.Acolo vezi toate aplicatiile pe care le ai instalate.

| darrio2007 a răspuns:

Si incearca sa descarci aplicatii direct de pe telefon de pe Google Play(Magazin Play).

| SaVaZicCeva a răspuns:

Pai le ai instalate daca asa iti zice cauta in descarcari

| Andrew19 explică (pentru SaVaZicCeva):

Am cautat si in manager aplicatii si in descarcari si nu sunt si pe PC imi spune ca sunt instalate pe telefon...