| CătălinRicardo990 a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 8 si imi zice ca Netflix nu e compatibil cu acest dispozitiv, imi puteti spune de ce? Si cum pot rezolva asta?

1 răspuns:
| Aladinspatiu a răspuns:

Sall nu îți pot spune cum sa o rezolvi ca nu știu dar exista o metoda prin care poți sa instalezi Netflix-ul : intri pe google și scrii aptoide instalezi aplicația nu are viruși sau ceva de genu și scrii pe aptoide Netflix și îl instalezi sper ca ti-am fost de folos