| Dragoi_Andrei_1994 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s7 normal, nu edge și de curând am primit cadou un s6 edge + și nu știu ce sa aleg pe de o parte este mai frumos dzainul la s6 edge + însă performantele de la s7 sunt mai bune.Ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Din punctul meu de vedere performanta > design. Pana la urma ce conteaza aspectul? Degeaba arata bine daca nu se ridica la nivelul asteptarilor tale. happy

Keep the S7 and get rid of S6!

1 răspuns:
| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Iti zic sa folosesti in continuare S7, si in caz daca il spargi, nu mai merge, ai ca rezerva acel s6 edge +Sau invers daca vrei, eu am s6 edge si are desgin foarte fain si merge destul de bine.