| al3xwasd a întrebat:

Salut am un Samsung s3 si as vrea sa im descarc 4story dar nu gasesc pentru smartphon, daca m-ati putea ajuta!

Răspuns Câştigător
| XYZsnick a răspuns:

Nu-l gasesti pe android...incerca ceva din google play

2 răspunsuri:
| mihaipantea21 a răspuns:

Pe android nu gasesti sigur dar nu cred ca nici pe google play dar iti spun sa incerci ca oricum pobabilitatea de a gasi 4Story pe telefon este de 1 la 1000!

| Boicu_Bogdan_2001 a răspuns:

Nu găsești jocuri de astea pe telefon, oricât de performant ar fi acesta.Ori pe tableta mai mare cu tastatura ori calculator sau laptop