| celmaitarenume a întrebat:

Am un Samsung s7 edge si mi s-a stins dintr-o data, mi-a mai facut odata asa saptamana trecuta dar a pornit imediat (a fost un fel de restart). Acum nu mai porneste, arata doar SAMSUNG si este acel bec albastru din colt aprins. Nu se intampla nimic de cateva minute, doar asa sta. ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie resoftat. La service.

| 4ndr33y a răspuns:

Are ROMul corup, a intrat in bootloop si trebuie resoftat.

| Apoka a răspuns:

I s-a ars placa de baza, asa mi s-a intamplat si mie cu tableta, iti recomand sa te duci la un service cat de curand! Multă Baftă!♡