| MariusCosmin14 a întrebat:

Am un Samsung wave y gt-s5830 si de ceva timp imi da o eroare,in coltul din stanga sus imi apare un ecran albastru si imi cere sa apas pe un buton, dupa ce apas mi se face ecranul negru cu galben si scrie UPLOAD data to pc.Ce as putea sa ii fac.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andreea1405 a răspuns:

Probabil este o eroare de soft! Ai putea sa ii faci o actualizare de soft, iar daca tu nu te pricepi ai face bine sa lasi o persoana autorizata sa faca acest lucru, sau sa te documentezi bine inainte! Cu siguranta eroarea nu iti va mai apareahappy

| MariusCosmin14 explică (pentru andreea1405):

Multumesc!

| andreea1405 a răspuns (pentru MariusCosmin14):

Ai android ca sistem de operare da? Il poti conecta la kies? daca ca, acolo iti apare ultima versiune de soft care o ai in prezent pe telefon! si daca a aparut o noua versiune de soft! daca a aparut o alta versiune ii poti da actualizare.

3 răspunsuri:
| MariusCosmin14 explică:

Din nefericire am bada 2.0crying