| sorin_3963 a întrebat:

Salut.am un sassung sgh e250 sh am pus o parola de confidentialitate si am uitat-o, va rog cum pot sa o aflu sau sa nu mai fie parolat?

2 răspunsuri:
| sorin_3963 explică:

Crisitinana mi s-a intamplat alta nenorocire am un Samsung j700 si am dat resetare totala si acum nu mai am cod imei ce pot face sa il recuperez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei,
Trebuia sa ai grija sa alegi o parola pe care poti sa o memorezi usor si care sa fie confindentiala! Din moment ce ai uitat-o, putine sanse mai ai (cred) sa o recapeti, deci data viitoare pune o parola cat mai accesibila!
Cred ca va trebui sa mergi cu el la un magazin de telefoane cat mai rapid.
Numai binehappy