| Anonim1234555 a întrebat:

Salut.

Am un sistem audio Logitech X-530 5.1.
As dori sa conectez acest sistem la un laptop. Specificatiile laptopului oricum nu cred ca afecteaza cu ceva in cazul acesta.
Am incercat sa folosesc adaptorul care vin cu boxele dar nu merge bass-ul. Acuma am citit pe net ca nu pot folosi la laptop un asemenea sistem decat cu o placa de sunet externa.

Intrebarea mea este : daca as cumpara o placa de sunet pe usb la 20-30 de lei ar rezolva problema aceasta cu bassu pentru a folosi sistemul la capacitatea lui reala si nu limitat dupa placa de sunet a laptopului?

Răspuns Câştigător
| EMILIANDDD a răspuns:

Eu asi spune ca ar trebui sa mearga in cazul in care basul nu merge din cauza unei defectiuni ale boxei.