| flobodybuilding a întrebat:

Vreau sa imi cumpar sistemul audio Logitech Z906 si vreau sa ilconectez la laptop.Sistemul fiind 5.1 la laptop am placa sunet stereo cred si vreau sa se auda la capacitate maxima daca tot il cumpar.Deci am nevoie de o placa de sunet externa suficient de buna pentru sistem si la pret.Am vazut ca are o tehnologie 3d sistemul, ma gandesc ca si pla a trebuie sa aiba, sa se auda perfect.Astea fiind spuse ce placă sunet imi recomandati?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Acuma vine intrebarea - ai cumva de gind sa asculti MP3-uri la asa ceva? Majoritatea laptoapelor au 5.1, daca nu, poti sa le pui placa de sunet ca addon (pe PCMCIA)/externa.

| John1973 a răspuns:

Foarte bun http://bit.ly/1C6mnbK

| flobodybuilding explică:

In mod normal la pc nu asculti mp3-uri?
Si daca ma uit de ex pe eMAG majoritatea laptopurilor nu au 5.1, adica 3 iesiri pentru cablu de 5.1, ci doar doua pentru stereo.
Si intrebarea care placa de sunet externa e cea mai buna pentru sistemul asta?