| EdwardAndrey a întrebat:

Am un sistem audio SAMSUNG, ok!
Ascultam muzica si dintrodata s-a oprit ca si cum am scos mufa din pc. am pus castile in el si se aud dar in difuzoarele lui nu se mai aude nimic... ce problema ar putea avea? ce ar putea sa se arda?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Depinde de sistem. Daca are protectie nu s-a ars nimic.S-au poate nivelul de semnal din PC prea mare. Oricum iesirile pentru casti sunt altele decat cele pentru dif.Ce sistem model?

Daca ai dat la maxim redu volumul atat din PC cat si din sistem