| szmotovio a întrebat:

Ascultam muzica si dintr o data s a oprit sunetulstraight face. am schimbat boxele, ampus castile...degeaba, tot nu se aude. din ce cauza ar putea fi? si ce sa fac?

8 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul de sunet. Daca merge,e ok. Daca nu, si e defect fizic (ceva dus pe placa de baza), singura solutie e o placa de sunet PCI montata intr-un slot PCI din pc.

| bistriteanul a răspuns:

Probabil s-a ars placa audio de pe placa de baza sau din slotul PCI! Cel mai bine ar fi sa chemi pe cineva care se pricepe la calculatoare!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Iti trebuie o placa noua de sunet si un driver pentru placa de sunet.
Am patit- si eu mai demult.

| Mary_3424 a răspuns:

Ai incercat sa umpli la caltulator dar si eu am patit asa dar poate este din cauza unitati la mine asa a fost.

| deeutzy a răspuns:

Ai verificat daca sunetul calculatorului e pornit?

| WeedMan a răspuns:

Ti s-a ars placa de sunetwinking

| deewskk a răspuns:

Poate ca s-a intamplat ceva si a iesit mufa din boxa sau s-a rupt mufa in interiorul sau.

| IngerashTau a răspuns:

Sa iti schimbi placa audio happy