| ALEXANDRU_3147 a întrebat:

Salut,am un Sony epreria E.si vreau sa stiu unde unblu pentru a mi se salva jocurile descarcate depe google play sa se salveze in cartela nu in memoria telefonului

Răspuns Câştigător
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Atunci instaleaza-ti Clean master si cand instalezi aplicatia/jocul iti spune daca sa il pui pe card sd sau nu. Funda?

2 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Deci instalezi jocul, dupa dai setari, dai la aplicatii, dupa dai gestionare aplicatii si dupa apesi pe joculsi dai "Mutare pe cartela SD " Funda?

| ALEXANDRU_3147 explică (pentru SonicTheHedgehog):

Cand instalez jocul sa se instaleze in cartela direct

| SonicTheHedgehog a răspuns (pentru ALEXANDRU_3147):

Atunci instaleaza-ti Clean master si cand instalezi aplicatia/jocul iti spune daca sa il pui pe card sd sau nu. Funda?