| misu2315 a întrebat:

Am un stick hama de 32 GB de 1 an. In ultima vreme am vazut ca nu merge. Il pun in calculator si zice ca e ceva bagat acolo dar nu-mi arata sa fie un disk. Ca sa imi arate trebuie sa imping stickul in sus si sa-l tin asa. doar asa pot sa-mi intru in stick. Vreu sa stiu cum il pot repara sa nu trebuiasca sa il idoi de fiecare data cand vreau sa intru sad

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu mai poti. S-a rupt o fasie din banda care face contactul. Un meserias poate face o lipitura dar oricum nu a mai tine mult si este foarte migalos.

| K0sti a răspuns:

Il duci la un service! Pentru ca trebuie desfacut!

| CMV1994 a răspuns:

Mufa USB de pe stick e desprinsa. De aceea face contact doar intr-o anumita pozitie! Te duci cu el la cineva care are un Pistol de lipit sau Letcon Sa iti lipeasca mufa cum trebuie!