| SweeT_8348 a întrebat:

Salut, am un stick kingston de 8 GB si nu stiu ce i-a facut varul meu de nu imi mai apare ca are 8 GB si are doar 112 mb, va rog ajutati-ma, am mare nevoie... dau funda numai sa rezolv faza asta!

Răspuns Câştigător
| gabi45 a răspuns:

Formateaza sticku

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Nota: la formatare se pierd datele de pe stick.

| lucian a răspuns:

Formateaza-l

| Sperman a răspuns:

Formateaza-l.
Clik dreapta pe stick => Formatare... => Bifezi "Formatare rapida => Start.

| DEALEmele a răspuns:

Heineken nu e bine asa
daca vrei sa iti mearga din nou
dai click pe Format=si il faci FAT32 si nu bifezi faza cu quick format
iti spun pentru ca si am 2 stickuri de 16GB si am facut chestia asta cu unu din ele pe windows7 si mi-a mers dupa aia
iar cu celalat am facut pe xp (la mine pe pc) si a mers