| AnDrEyO2012 a întrebat:

Salut,

Am un tel. Samsung Galaxy Y si i'am zgariat putin ecranul. Stiti ce-ar trebui sa fac ca sa nu mai fie zgariat? Mentionez ca cand soarele "atinge" ecranul, se vede zgarietura. Telefonul este in garantie dar nu ajuta la nimic deaorece este valabila numai pentru. eroarile din fabricatie, din MediaGalaxy.

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Schimba touch-ul. Te costa ceva, dar dupa nu mai ai probleme. Pune folie de protectie pe ecran si tine telefonul in husa, ca sa eviti zgarierea.Eu am folie la telefonul meu (Nokia 5250) si l-am scapat si pe scari si nu a avut nimic touch-ul. Nici o zgarietura si merge perfect.