| Dragosidv a întrebat:

Salut, am un telefon cu qwerty nu cred ca conteaza marca, in fine sa trecem la subiect. In casa am wifi, ma connectez bag parola si nu merge sa intru pe internet, imi spune de parca n-as avea internet.In alte locatii merge sa ma connectez, care ar fi problema? Tin sa mentionez ca amicii mei se conecteaza la mine la wirlles si le merge internetul

Răspuns Câştigător
| Hulio625 a răspuns:

Probabil telefonul tau nu e compatibil cu wireles-ul de la tine de-acasa.

1 răspuns:
| Yamaha123 a răspuns:

Nu e pentru wireles-ul asta altau!