| bmp75 a întrebat:

Salut
am un telefon Huawei G6600D, si cred ca am o problema,
nu se deschide, adica nu porneste deloc, precizez ca l-am deschis fara sa am sim-ul in el, acum cine ma poate ajuta, cum se deschide?
va multumesc

5 răspunsuri:
| Teodora11 a răspuns:

Daca mai ai certificatul de garantie sau si fara du-te de unde l-ai cumparat si ti-l repara in 10 zile...mi s-a intamplat exact exact la fel...ai incredere in mine

| TheLostAir a răspuns:

Ummm...Ai incercat sa il pui la incarcat?

| bmp75 explică (pentru TheLostAir):

Am pus la incarcat,dar nimic, nu imi apare nimic pe ecran, un led sau ceva sa imi arate ca e conectat la curent...deci zic ca initial l-am deschis fara cartela, baterie avea cam jumatate,si l-am inchis sa bag simul, dupa ce am bagat simul, nu sa mai deschis deloc...

| TheLostAir a răspuns:

Pai...Am avut si eu Huawei.Dar nu mi-a facut asa.La tine probabil problema e cu bateria. Daca ai o baterie de rezerva, incearc-o.Si daca nu ar trebui sa faci rost de una

| bmp75 explică:

Alte sugestii?
va rog cine imi poate da ceva idei cum sa-l deschid...