| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon samsung s5260 (star2) nu stiu daca conteaza asta, acum 2 saptamani am cumparat o cartela frog am activat internetul...cam greu dar pana la urma am reusit telefonul avandul tot de 2 saptamani pana m-am invatat cu el am dat din greseala reinitializare totala (tot ce aveam memorat in el "s-au dus") si setarile la internet la fel acum nu mai stiu cum sa le iau daca trimit mesaj 9691 imi spune ca" serviciul web'n'walk nu poate fi activat direct pe telefonul tau" aveti idee cum sa iau din nou setarile?

1 răspuns:
| lucifer636 a răspuns:

Http://www.cosmote.ro/ro/support.aspx?ns=-10008 gasesti aici setari manuale in functie de telefon