| AlcatrazOne a întrebat:

Am un tv Samsung 32EH4003 si un pc compaq 505b microtower.Am incercat sa conectez pc la tv printr-un cablu vga-hdmi.Pc imi recunoaste tv afisand la monitor in control panel Samsung,problema e ca nu apare nimic pe tv.Dat fiind faptul ca am doar un slot pentru intrarea video am incercat sa-l setez prin team viewer de pe telefon, dar nu am cum sa-l rezolv.Problema e cumva ca nu am 2 monitoare conectate? Adica trebuie sa fie si monitorul si tv-ul? Am incercat cu windows+p sa-i dau extend sau proiector only, si nimic.Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| mikirobert a răspuns:

Daca ai windows 10 dai click dreapta pe desktop si display setings si acolo apare la Multiple displays "show only 1 sau 2 " si dai "extend these displays" la alte windowsuri nu stiu